Registreeri püsikliendiks ja saa igalt ostult -5%

Otsi

Ostukorvis pole tooteid.

Top

Tellimustingimused


Veebipoe (edasipidi Sädelus küünlad) omanik on getBubo OÜ (registrikood 16614201), asukohaga Õhtu 9, Valga, Eesti.


Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
)

Müügitingimused kehtivad Sädelus küünalde ostmisel.

Sädelus küünalde veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kaubakättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Sädelus küünalde veebipoes vahetult kauba juures.

Makseviisid

E-poes on võimalik tasuda otse kõikide Eesti pankade kaudu läbi Maksekeskuse.
Maksed tehakse eurodes (€).

getBubo OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, getBubo OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio OÜ-le.

Läbi Makskeskuse saavad meie kliendid kasutada pangalinki järgmistes pankades:

Eesti: SwedbankSEBLuminor, LHV, Coop Pank, Citadele (maksete algatamise teenusega), Pocopay
Läti: SwedbankSEB, Citadele ja Luminor
Leedu: SwedbankSEBLuminor ja Siauliu Bankas (maksete algatamise teenusega).
Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästöpankki, OP, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda Montonio kaudu.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest getBubo OÜ arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kaubakättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eesti sisene: SmartPost- Itella Estonia OÜ; Omniva- Eesti Post OÜ

Euroopa: info@sadeluskuunal.ee kokkuleppel.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 5-10 kalendripäevajooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood getBubo OÜ tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

Veebipood Sädelus küünlad ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood Sädelus küünlad ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tagastusõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning veebipood Sädelus küünlad tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamatul, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood www.sadeluskuunal.ee vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest Tarbijale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal.

Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe www.sadeluskuunal.ee kohustus.

Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile sadeluskuunal@gmail.com.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.

Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Reset Password